אודות 

אודות 

בית קברות לחיות מחמד פטברי

האהבה שלנו לחיות המחמד הגיעה בעקבות אנשים כמוך. בעלים מסורים שיודעים לאהוב ולהעריך את חיות המחמד עד כדי כך, שזה מרגש כל לב.

כבר שנים שאנו מעניקים שירותי קבורה לכלבים, חתולים, ארנבים, ציפורים ועוד חיות מחמד אהובות שהגיע זמנם להיפרד. בלב נוף שנצבע בפסטורליות מרהיבה, ליד חדרה ממוקם לו פטברי- בית קברות לחיות המחמד האהובים שלנו.
הלב שלנו בפטברי פתוח לכל אדם וחיה ואנו מקבלים בברכה את כל חיות המחמד, מכלבים וחתולים ועד ארנבים וציפורים ומתייחסים לכל סיפור כעולם ומלואו.
אנו מאפשרים מענה מהיר בכל שעות היממה, כדי להקל על הפרידה, יש רק להודיע לפחות חצי שעה ממועד ההגעה.

על מנת להקל על הבעלים אנו מעניקים מגוון שירותים כמו פינוי מאזורים שונים בארץ ועד לביצוע הקבורה. 
 

יהיה לנו הכבוד לעמוד גם לצידך באחד מרגעי הפרידה היותר קשים לעיכול, להקשיב ולהעניק לך שירות מתחשב ומקל ככל שניתן,  אנו מאפשרים שירות גמיש לכל אחד ואחת, על פי הצרכים הנפשיים והפיזיים כאחד. 

בנוסף לשירותי הקבורה, אנו מספקים גם שירות איסוף ופינוי גופת הכלב והחתול לבית הקברות. אנו גמישים לבקשות שלכם ונעשה הכל להקל עליכם בזמן קשה זה.

קראו עוד על השירותים שלנו והמחירים.

פט ברי אודות
פט ברי אודות

פה קבור בכלב

היה זה ערב חורפי עננים מילאו את שמי הלילה והגשם לא הפסיק לרדת דופק ללא הרף על חלונות הבית כמבקש להיכנס, ישבנו ספונים בסלון,יחד כל בני המשפחה ... מקס כלבנו הזקן והאהוב רבץ על השטיח למרגלותנו לוטש עיניו למעלה מישיר אלינו מבט אוהב הוא היה זקן ותשוש הבטנו בו ונזכרנו בשנים שחלפו עוד בהיותו גור קטן באותו מקום ובאותה התנוחה.
עמוק בתוכנו ידענו ואולי היה זה משהו במבט אשר העביר לנו את המתרחש לבוא ...
בבוקר השמש הפציעה מבעד לעננים, ציוץ הציפורים וריח האוויר הנקי של אחרי הגשם מילא את הבית ...
בדמעות כיסנו את מקס בסמיכה האהובה עליו ... היינו אובדי עצות ונזכרנו שחברים ספרו לנו על בית קברות לכלבים של אופי.
צילצלנו, אופי הרגיעה אותנו מהרגע הראשון והרגשנו שיש על מי לסמוך ... אופי ליוותה אותנו בכל התהליך מהפינוי ועד לקבורה מכובדת במקום פסטורלי מתחת לעץ שהירוק בו ממלא כל פינה מקס זכה למנוחתו האחרונה בחיק הטבע אותו כל כך אהב ואנחנו זכינו במקום יפיפה בו נזכור את מקס לעולמים.
לזכר מקס שלנו
סיפור לקוחה מרגש
כי גם  
לחיית  המחמד שלך 
לכלב שלך 
לחתול שלך 
לתוכי שלך 
לארנב שלך 
מגיע כבוד אחרון